Tak to je opravdu chuťovka! Poznáte slovenského hřebce na 32 let staré fotografii?

 Celebrity 
28. října 2014 14:31 / Jitka Jahodová
  0
📷
8 fotografií v galerii
Zpěvák na fotografii ze školních let Archiv zpěváka
Ačkoliv se na něm věk nějak výrazně nepodepsal, pětapadesát je pětapadesát. Přesto jsme si jistí, že známého zpěváka na maturitní fotografii z roku 1982 nepoznáte! A možná ani na několika dalších perlách ze svého archivu, kterými se k významnému výročí pochlubil.

Slovenský hřebec Peter Nagy totiž už brzy oslaví 30 let pěvecké kariéry a jak jinak to udělat něž několika koncerty, přičemž jeden z nich se uskuteční v Praze v divadle Hybernia. Kromě zpěvákovy doprovodné kapely Indigo se na pódiu objeví ještě další známé tváře. Jako své hosty si totiž Peter pozval Jožo Ráže a Petra Jandu.

Proč právě je? „Předně jsou oba mými velmi dobrými kamarády. Máme hodně společného a také jsme spolu nazpívali duety na mou desku, což mohlo slyšet i publikum na koncertě v pražské Lucerne v roce 2009,” odpovídá s úsměvem kučeravý muzikant.

Peter Nagy, původem z Prešova, je zpěvák, skladatel, textař, hudební producent a fotograf. Spolu s Richardem Müllerem, Miroslavem Žbirkou, Marikou Gombitovou a skupinami jako Elán, Team nebo Tublatanka, patří mezi nejúspěšnější zpěváky slovenské populární hudby 80. a první poloviny 90. let 20. století.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu