Vévodkyně Camilla zuří. Princ Charles přiznal poměr s populární herečkou.

 Celebrity 
26. října 2014 13:40 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Charles podváděl Camillu i Lady Dianu Facebook
Další rána pro vévodkyni Camillu Parker-Bowles. Rozvod s princem Charlesem je podle všeho na spadnutí a na královském dvoře je pořádné dusno. Zlomyslnosti a hanlivé narážky na adresu manželky prince Williama vévodkyně Kate či slovní přestřelky se samotnou královnou Alžbětou ll. neberou konce.

Camilla se netají tím, že po rozvodu nechce odejít s prázdnou a pokud nebude vyhověno jejím finančním požadavkům, začne vytahovat pikantnosti ze soukromí královské rodinky. A ve hře je opravdu hodně. Podle magazinu "Globe" hodlá Camilla na Charlesovi vysoudit zhruba 255 milionů eur.

Jenže už to vypadá, že si hrabivá vévodkyně svojí špinavou hrou sama trochu naběhla. Než stačila vytáhnout nějaké zajímavosti ze společné ložnice, stihl ji Charles zostudit před celou Británií.

Podle "Globe" se princ přiznal, že Camilla nebyla jediná žena, se kterou podváděl Lady Dianu a že ve stejné době randil i s americkou herečkou Barbrou Streisandovou. O vztahu Charlese s herečkou se spekulovalo již v roce 1994, byť vztah se datoval do doby dávno minulé. Se současnou manželskou krizí přišla ovšem nevěra opět na přetřes a pouze se potvrdilo to, o čem média dlouhé roky spekulovala.

A aby ponížení nebylo konce, dokonce prý prohlásil, že si ji chtěl vzít. Uvidíme, jak se Camilla k provalené nevěře postaví a jaké králíky z klobouku začne vytahovat.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte