Někdo se mazlí s plyšáky, Jitce Asterové k tomu stačí moderní vibrátory!

 Celebrity 
27. října 2014 07:32 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jitka Asterová je sexuální expertka Profimedia
Koho jiného si pozvat na party v obchůdku s erotickými pomůckami než sexuální expertku Jitku Asterovou. Ta za dlouhá léta všem ukázala, že nemá problém mluvit takřka o čemkoliv ze svého intimního života.

Nám třeba narovinu prozradila, že než se před svojí novou láskou ukázala nahá, nejdřív pár kilo zhubla, aby se cítila lépe. Deníku Prima Style zase vysvětlila, jak to má nejradši v posteli. „Pokud mám vedle sebe partnera, kterého miluji a přitahuje mě, rozhodně na intimnosti nepotřebuji žádné velké sexuální pomůcky. Vystačíme si se vzájemnou chemií. Takže třeba Venušiny kuličky jsou pro mě dávnou historií. Ani vibrátory není potřeba vytahovat,” svěřila se otevřeně Asterová.

Omrknout novinky na postelové hrátky však na škodu není. Přece se ženská jako ona nebude při chvilce samoty doma nudit, že? Jitka náležitě ocenila i moderní vzhled erotických pomůcek. Vibrátory vystřižené jak z obludária už jsou dávno pasé, s těmi novými se klidně můžete pomazlit a nemusíte se bát, že vám ukousnou ruku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte