Známe dalšího účastníka Vyvolených! Hysterický Vladko je zpět!

 VyVolení 
23. srpna 2013 22:23 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
Vladko Dobrovodský Foto: Facebook
Dnes večer se do vily probojoval i Vladko Dobrovodský! Vladko soupeřil v trojboji s havířem Emilem Zajacem a dýdžejem Petrem Zvěřinou. Temperamentní Vlado je převálcoval naprosto jednoznačně a od diváků získal 86% hlasů!

V první řadě VyVolených strávil Vlado 114 dní a 11. prosince 2005 s počtem 630 506 hlasů vyhrál ceny v hodnotě 11 000 000 korun.

Tenkrát se mu obrátil život na ruby. Vlado dlouhou dobu po ukončení soutěže své účasti v reality show litoval. Teď se ale přihlásil znovu a je připravený zažít nový příběh. Jestli se už Vlado sklidnil nebo je stále hysterický jako byl před osmi lety uvidíme již brzy! Sám Vlado před vstupem do vily řekl: „Teď je to nová řada, nový příběh. Negativní postava můžu být teď já.”

První slova obyvatel vily byla: „Tak to je pecka, tak to je hustý, bazén je teplej, tak to je hutstýýý”. Autodomovkyně Zdeňka nejvíce kvitovala postel a vanu. V autě se asi moc nevykoupe, takže měla obrovskou radost, že se konečně umyje a vyspí v normální posteli. Lucinka, samozvaná zvířecí maminka, se zase těší na to, až začne své soupeře cvičit jako zvířátka. „První týden si dám na rozkoukání a pak začnu ostatní cvičit” řekla před vstupem do vily zubatá zrzka. No vypadá to, že inteligencí to tam opět sršet nebude, ale na to jsme z českých reality show zvyklí. Právě to nás asi nejvíc baví a proto na ně koukáme.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít