Dan Hůlka je zase v laufu. Pár kilo sice shodil, ale na jevišti je mu pořád těsno.

 Celebrity 
30. října 2014 07:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Hůlka s jevištní manželkou Kamilou Archiv
Tři roky měl zpěvák Daniel Hůlka pracovní pauzu kvůli zánětu slinivky. Teď ale povstal, tak trochu jako bájný Fénix ze svého popela, a pracovní nabídky se mu jen hrnou. Producenti dobře ví, že Dan je prostě lákadlo.

První příležitost to dokázat měl během obnovené premiéry muzikálu Kleopatra, kde po dlouhé době znovu stanul na jevišti. „Bylo to super. Všichni hráli, tančili a zpívali skvěle. Jediný problém mám s takovým přístřeškem, který se často objevuje na scéně. Ten je mi malý, ale s tím se bohužel nic neudělá,” svěřil se Hůlka vipstory.cz krátce po představení.

Mohutný zpěvák si nemůže vynachválit ani svoji jevištní manželku. „Kamilka je fantastická,” a jejich spokojenost je vzájemná: „On je výbornej, je to profík a má nádherný hlas,” dodala Nývltová, která ho zná už z Draculy, který oznámil comeback.

Na to se Hůlka těší ze všeho nejvíc. „Dracula je moje srdcovka. Obsazení úplně stejné nebude, ale některý lidi z původního obsazení se vrací. Fakt se moc těším,” prozradil nadšeně.

Kromě Daniela se v muzikálu Kleopatra ukázal na jevišti i Lešek Semelka. Ten měl pauzu dokonce od roku 2009. Tehdy působil v představení Kladivo na čarodějnice.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...