Tak to je horor. Česká moderátorka má v rodině sadisty.

 Celebrity 
14. října 2014 05:50 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Štěpánka vychovává zlobivá dvojčata Archiv
Štěpánka Duchková musí mít nervy z oceli, protože už pět let vychovává s manželem Janem Hruškou asi ta nejzlobivější dvojčata v českém šoubyznysu. Navíc má jako jedna z mála maminek odvahu je brát na veřejnost mezi média.

Pokaždé, když se bývalá redaktorka zpravodajství České televize svěří s něčím z domácnosti, člověk je rád, že má doma svůj klid. Posledně během moderování soutěže o Nej sestřičku prozradila, co musí s nezbednými syny pokaždé podstoupit u lékaře. „Kousají paní zubařku a ta je nechce ošetřovat. Mám s tím problém, oni si myslí, že se jí to líbí,” svěřila se nešťastná máma.

Štěpánka musí neustále přemýšlet, čím ty dva raubíře uklidnit, nejčastěji zabere jídlo. „Buďto jim nabídnu něco k jídlu a nebo že si budeme číst časopis Sluníčko. Snažím se vyvarovat toho, že bych je jenom posadila k televizi. Stejně tak se snažím vyvarovat výhružek, ale občas mi to ulítne a řeknu: Ježíšek to vidí a nedostanete dárky! Pak si to ale vyčítám,” řekla vipstory.cz Duchková.

Pod stromeček letos Adam s Honzou asi dostanou zombíky, to je u nich doma teď největší hit. „Hrozně jim imponuje, že zombíci jedí mozky,” smála se moderátorka. I když jim Štěpánka říká, že žádní neexistují, kluci jí stejně nevěří a pořád se ptají, co by dělala, kdyby nějakého potkala. Možná, že při některých příležitostech by jim své syny nejradši dala...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...