Tereze Kerndlové píšou lidi na facebook, že se předvádí polonahá jako k***a. Ale co má dělat, když na její oblíbené pláži frčí fakt velkej vodvaz!

 Celebrity 
13. října 2014 11:09 / Jitka Jahodová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Tereza Kerndlová vs. nejmenší plavky na světě! Facebook, Profimedia
Dalo by se říct, že takřka celé léto trávila zpěvačka Tereza Kerndlová ve Španělsku, kde naprosto propadla oblasti Marbella, a tak si tam s manželem a rodiči dokonce pronajala i dům.

Jelikož Terezka ráda zásobuje svou sociální síť každým okamžikem ze svého života, kdy jí to sluší, většina snímků pocházela z pláže a v plavkách. Bohužel právě její nejnovější plavkový model pobouřil některé z lidí natolik, že ji neváhali lynčovat nelichotivými komentáři. „Tak když se pořád ukazuje skoro nahá a má přítele, tak jde poznat, že je to akorát š****a na vytírání podlahy,” zněl jeden z nich!

V tom případě by nás zajímalo, co by pár takových závistivců řeklo na nejmenší plavky na světě, v nichž se jen o kousek dál promenádoval homosexuální provokatér Bobby Cole-Norris, hvězdička reality show The Only Way Is Ibiza. To, co si nasadil na zakrytí svého mužství, spíš než plavky připomínalo alobalem obalený penis. Oproti němu byla Kerndlová jeptiška z kláštera.

Nejnovější stříbrný model je ještě drobnějšího rázu, než předešlá titěrná varianta, která se inspirovala u klasických pánských tang. Při jejím nošení však docházelo k nerovnoměrnému opálení zadních partií, na něž pak musel jeho partner Harry koukat. Bobby si proto z praktických důvodů nechal spíchnout ještě něco lepšího.

Napište nám, jestli byste takové plavky chtěli vídat u nás na koupalištích! Rovnoměrné opálení zaručeno!!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...