Přítelkyni českého moderátora obtěžuje stalker! Odplata prý na sebe nenechá dlouho čekat!

 Celebrity 
14. září 2014 12:59 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petr Vojnar s přítelkyní Foto: Archiv vipstory.cz
Být známým ”ksichtem” mnohdy nemusí být na škodu. Jak už jsme se ale mnohokrát přesvědčili, všechno má své nevýhody a sláva obzvlášť.

Moderátor Petr Vojnar se už nějaký ten pátek chlubí novou půvabnou přítelkyní. Ta je bohužel kvůli jeho známému obličeji nyní vystavena nepříjemné situaci, ze které začínají Petrovi téct nervy, a tak učinil na sociální síti prohlášení: „Rád bych udělal něco pro zdraví toho KOKŮTKA, ale spíš KOKŮTKY, co neustále hrdinně z internetu vypisuje mé ženě moudrochytrovýhružné zprávy o mně a našem vztahu. Já jsem sice na podobný blbečky zvyklej, ale už to překračuje míru standardní a slušný závisti a čecháčské ubohosti,” napsal moderátor na sociální síti a jasně dodal, že pokud toho dotyčný/á nenechá, tak nebude váhat a zakročí.

Celebrity se se závistivými lidmi, stalkery a podobnými individui setkávají bohužel až příliš často. Co vznikly sociální sítě, virtuální útoky zesílily. Ze známých případů v poslední době můžeme například jmenovat herce Milana Šteindlera. Ten podal trestní oznámení na člověka, který se na sociální síti vydával za něj.

Herečka Sandra Bullock je na tom hůř. Potkala svého stalkera přímo u ní v sídle. Dostal se přes několik metrů vysoký plot s ostnatým drátem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nová verze filmu Tři oříšky pro Popelku se objeví před Vánoci v kinech, i s Pavlem Trávníčkem

Styl

Konopí a imunitní systém. Čtyři způsoby jak zvládnout virovou sezónu s CBD

Dům a zahrada

Vyrobte si doma vlastní vonný vosk. Vůně pomeranče, hřebíčku či skořice vykouzlí tu pravou sváteční...

Zavřít reklamu