Ewo, co by si Bůh asi pomyslel... Farna není zrovna vzorem bezbřehé nevinnosti a její nová kamarádka taky ne!

 Celebrity 
18. července 2014 10:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Farna si našla nové kamarádky Foto: Dny lidí dobré vůle
Zpěvačka Ewa Farna je známá nejen svými špíčky, ale také tím, že věří v boha. Od malička byla k náboženství vedena a netají se tím, že víra je pro ni neodmyslitelnou součástí života. „Do kostela pravidelně určitě nechodím, mám Boha v sobě, a když s ním potřebuju mluvit, v duchu na něj myslím,” svěřila se Farna.

Blízkost všemohoucího prý nejvíce pocítila ve chvíli, kdy přežila hrozivou autonehodu. „Ano, tam jsem jeho blízkost pocítila nejvíc. Jen zázrakem se mi nic nestalo. Mám stále pocit, že je Bůh se mnou a díky tomu se nikdy necítím osamělá,” dodala mladá zpěvačka, která proto nemohla chybět na náboženském festivalu na Velehradě, ale co by asi bůh řekl na ty přiléhavé minišaty a výrazné líčení, v nichž Eva vystupovala. A její nová kamarádka Elis ze soutěže Hlas ČeskoSlovenska měla sice límec až ke krku, ale zato rozparek až k pánvi. Zřejmě to má s “tím nahoře” nějak ošéfované.

Prázdniny bude Farna trávit jako mnoho jiných hudebníků především pracovně. Na dovolené proto už byla ještě než začalo léto. „Odjela jsem do daleké krásné Indonésie. Dala jsem si tam pětitýdenní restart,” dodala Eva. Tak aspoň že svého milého Martina Chobota bude mít celé léto pořád u sebe.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...