Kdo má na triku vůbec největší skandál karlovarského festivalu v jeho historii? Mareš a spol. se mají ještě hodně co učit!

 Celebrity 
18. července 2014 06:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Menzel se domáhal nároku klackem TV Nova
O vůbec největší skandál v historii karlovarského festivalu se kupodivu nepostarala žádná modelka či opilá herečka. Na plné čáře zvítězil ctihodný režisér Jiří Menzel.

V roce 1998 naprosto nečekaně vypráskal klackem producenta Jiřího Sirotka a to přímo na jevišti Velkého sálu v hotelu Thermal před zraky tisíce diváků. Ti za naprostého ticha a v němém úžasu sledovali, jak oskarový režisér tluče do kolegy hlava nehlava. Ondřej Havelka, který slavnostní večer moderoval, jen s povzdechem utrousil, že tohle představení snad ani nepotřebuje komentář. Ani zaskočený producent nevymyslel nic lepšího, než že vzal nohy na ramena a utekl. Když se vzpamatoval, běžel podat na Menzela trestní oznámení a režisér byl pak obviněn z výtržnictví.

Jablkem sváru se tehdy stala práva na zfilmování knihy Bohumila Hrabala Obsluhoval jsem anglického krále. Ta nakonec získal Jiří Menzel a v prosinci 2006 měl dlouho očekávaný film premiéru.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...