Voříšková kopala do lidí, Langmajer utápěl stesk v alkoholu a flirtech... To byl zase jednou povedený mejdan!

 Celebrity 
21. června 2014 09:33 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Premiéra filmu Všiváci Foto: Irská Jameson Whiskey
Už jste možná slyšeli, že středeční premiéra filmu Všiváci byla poněkud, no řekněme, bouřlivá. Hvězdné obsazení režiséra Romana Kašparovského doplňoval o nic méně hvězdný večírek, kde se například opilá Tereza Voříšková zouvala, kopala do lidí a nakonec ji maminka raději odvedla domů...

Oslava se za účasti hlavních hrdinů protáhla až do brzkých ranních hodin. Možná nebyl nejlepší nápad dát jim do Lucerny mobilní bar s irskou Jameson whiskey, který se stal jedním z nejnavštěvovanějších míst.

Film o dvou bratrech, které hrají Ondřej Vetchý a Jiří Langmajer, jenž rozdělila jedna žena (Andrea Kerestešová), má prý hned několik zajímavých rovin. „Doporučil bych ho všem dospívajícím a hlavně dospělým lidem, protože jsem přesvědčený o tom, že drtivá většina z nich se bude schopna s některou postavou nebo situacemi příběhu identifikovat. Navíc způsob, kterým je film formálně odvyprávěný, přináší ne zcela standardní styl,” nabádá Ondřej, který hraje válečného veterána a otce dvou dětí.

Langmajer ve snímku ztvárnil neurochirurga, který nemůže zapomenout na svoji první zesnulou lásku a utápí se v alkoholu a nezávazných vztazích. Film se ho dotkl i v osobní rovině. „Natáčelo se ve stejné nemocnici, kde mě dávali dva roky předtím dohromady po těžkém úrazu páteře,” prozradil Jiří.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu