Noid z budoucího otcovství už úplně blázní. Gábina musí dělat modelku i v šestém měsíci těhotenství.

 Celebrity 
21. června 2014 05:18 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Vašek chce mít vše zdokumentované Foto: Archiv vipstory.cz
Vašek Noid Bárta s Gábinou bez sebe nedají ani ránu a jelikož Dvořáková by koncem léta měla přivést na svět jejich prvního potomka, chce zpěvák poctivě zachytit každý okamžik. „Fotografování je moje velké hobby, fotím úplně vše co mě zajímá a co se hýbe. Hodně se těším na focení našeho miminka. Zatím cvakám jenom těhotnou Gábinu, ať máme vše zachycené,” řekl nastávající otec a těší se, jak si potom vytapetují byt.

A doma k tomu má dokonce i rádkyni. Gábina Dvořáková po vysoké škole nastoupila na brigádu do Fotolabu jako asistentka u generálního ředitele Pavla Schreibera, takže se na dni otevřených dveří cítila jako rybka ve vodě. „Baví mě si vše zopakovat a Vaškovi poradit. Máme doma fotky z ultrazvuku, jak postupně roste bříško... Určitě by se nám pak hodila i fotokniha, ale já jsem trochu pověrčivá, takže se do ní pustíme hned po porodu,” sdělila modelka a u toho si představovala fotkami posetou lednici.

Brzy by měl zmiňovaný pár uspořádat svatbu a jejich priority jsou jasné: „Hlavně aby to bylo v přírodě,” svěřila se nám kdysi Dvořáková. To se bude fotit úplně samo.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum