Opravdu si Mick Jagger zasloužil, aby mu přítelkyně odkázala všechen majetek? Chvíli po její smrti už na veřejnosti flirtuje s mladými děvčaty.

 Celebrity 
10. června 2014 05:08 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Sedmdesátník Jagger nezahálí ani minutu Foto: Twitter
V březnu ho zasáhla tragická sebevražda přítelkyně, Mick Jagger ovšem nezahálí a vrací se zpět do života se vším všudy. Nedlouho po smrti L’Wren Scott se dočkal pravnoučete, s kapelou Rolling Stones se vrací zpět na turné a minulý týden už byl v Curychu načapán s novou ženou, což mu někteří mají za zlé.

„Samozřejmě, že Mick je stále smutný, ale nějak musí jít dál. Jeho milostný úlet mu pomáhá znovu si užívat života,” brání Jaggera jeho přítel. A na jednu stranu se moc není čemu divit. Jeho bývalá partnerka na něj zrovna velké ohledy nebrala, když se doma oběsila na klice. Pro hudebníka to byl o to větší šok, protože o žádném jejím splínu neměl ani ponětí. Scott nezanechala ani dopis na rozloučenou. V závěti však veškerý svůj majetek odkázala milovanému partnerovi.

„Ano, měl flirt – on je chrabrý muž, proboha. Ale je hezké ho vidět znovu užívat si života. Je na vzestupu,” říkají jeho blízcí. Na koncertech ovšem ještě stále vynechává hit Rolling Stone Paint It Black, který je o smrti milence. V takovém případě je Mickův smutek ještě moc křehký.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

První oficiální společný portrét Kate Middleton a prince Williama byl odhalen

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu