Kateřina Votavová si musela bedlivě hlídat intimní partie. Vyfásla totiž šaty podobné těm ze skříně Paris Hilton.

 Celebrity 
08. června 2014 05:38 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Bezpečno nebylo z žádné strany Bubbleology
Existují šaty, které rozhodně nejsou pro stydlivky. Stačí se totiž jen mihnout kolem pánského nebo klidně i dámského oka a všichni jsou v pozoru. Finalistka České Miss Kateřina Votavová přesně jedny takové vyfasovala na poslední klapce filmu Modelky s.r.o.

Jak již název napovídá, Katka hraje jednu z modelek a dostala ten nejodvážnější model. Neměla pod šaty ani kalhotky, ani podprsenku a bylo to vidět. Proto zatímco jiní slavili konec natáčení, ona se musela neustále bedlivě kontrolovat, aby neukázala více než je zdrávo. Byla z toho lehce nervózní, ale místo panáků do sebe na kuráž lila ochucené čaje Bubbleology.

Hanbaté šatečky svou výstředností stylem nápadně připomínaly jeden z nestoudných modelů marnivé dědičky Paris Hilton. Ta si na červený koberec vyšlápla v oděvu, jenž částí posetou flitry schovával opravdu jen to nejnutnější a pro spodní prádlo v tomto případě rovněž nebylo místo. Kateřina měla situaci o to složitější, že její mini musela hlídat i při sezení, které bylo možné pouze s nožkou přes nožku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...