Ochotská skončila na Nově a frnkla do Států

 Celebrity 
21. srpna 2013 16:01 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Michaela na cestách Foto: Facebook
Herečka a moderátorka Michaela Ochotská, která se nedávno zasnoubila s tenistou Lukášem Rosolem, před časem prohlásila, že by ráda se svým snoubencem cestovala po světě. Poté co na vlastní žádost skončila s moderováním hlavních zpráv na Nově, začala své přání naplňovat.

Teď si Míša užívá v USA, kam odjela na měsíc se svým přítelem. Zamilovaný pár doslova tryskal štěstím. Bohužel tenista Lukáš Rosol nezastavil sérii porážek ani za podpory své přítelkyně. Na turnaji v americkém Winston-Salemu prohrál už poosmé v řadě, tentokrát s Haasem z Nizozemska. Daviscupový reprezentant Lukáš Rosol zažívá bídné období kariéry. Naposledy byl úspěšný před více než dvěma měsíci ve druhém kole v londýnském Queen's Clubu, pak sedmkrát vypadl a to vždy v prvním kole. Jeho výsledek vypadá hůř, něž-li debakl Slavie s Teplicemi. Otázkou je, jestli není toho užívání s krásnou Míšou na českého tenistu snad až trošku příliš.

Míša si dovolenou užívá a rozhodla se, že snad každý, každičký den popřeje svým přátelům na sociální síti hezké ráno! Dobré ráno z Ohia, dobré ráno z Atlanty, krásné ráno ze Severní Karolíny… Snad jí po prohře snoubence Lukáše úsměv nezmrzne a rána nezhořknou! My přejme hezká rána do zásoby, Míšo! A nevěš hlavu, třeba opravdu platí pořekadlo: "smůla ve hře štěstí v lásce!".
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Televize je stále oblíbené médium, v průměru před "bednou" prosedíme až 4 hodiny denně

Tech

Peugeot získal podeváté v historii ocenění za design, tentokrát s novým SUV fastbackem 3008