Exotická zpěvačka vypadala, jak kdyby vylezla z rakve a oscarový kolega si půjčil matčinu sukni. I taková byla móda na hudebních cenách.

 Celebrity 
04. května 2014 05:35 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Hlavně když jste na červeném koberci dobře vidět Foto: Just Jared
Možná mají v Hollywoodu velké jméno, ale potřebovali by taktéž velkou radu a nebo se snaží na sebe strhnout jen velkou pozornost? Na prvního máje se v Los Angeles konalo udělování cen iHeart Radio Music Awards, které letos doslova ovládla barbadoská kráska Rihanna. Odnesla si totiž čtyři z celkových třinácti cen – umělec roku, song roku, hip hop/R&B song roku a nejlepší fanoušci.

A my jsme jí udělili pátou cenu módního strašidla. Ačkoliv si exotická zpěvačka oblékla haute couture šaty z dílny Givenchy, boty Manolo Blahnik a šperky Neil Lane, spolu s výrazně zelenými rty a účesem jak z časopisu Bravo 90. let vznikla jedna veliká nepřehlédnutelná matlanice. Ale zřejmě o to jí asi šlo.

Výrazný byl i oscarový herec Jared Leto, který si k nápadnému modrému blejzru vzal sice černé kalhoty, ale se sukní. To zkrátka u mužů, jenž nejsou Skoti, není běžné, a tak se takový outfit dal jen těžko ponechat bez povšimnutí. Inspiraci už se dneska holt meze nekladou.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...