Podezřelé okolnosti kolem rozchodu Petry Kvitové s Radkem Štěpánkem

 Sport 
01. května 2014 12:59 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Co nám Radek s Petrou tají? Foto: Facebook
Před necelým rokem šokovali svým vztahem tenisovou veřejnost. Teď je tomu podobně. Petra Kvitová s Radkem Štěpánkem ohlásili rozchod, ale jejich vysvětlení se nám jeví jako nevěrohodné. Ještě před krátkým časem spolu vrkali jako dvě hrdličky, tak co se asi najednou mohlo stát? Štěpánek o rozchodu pro jistotu zarytě mlčí, tenistka je o něco sdílnější. Novinářům se snažila objasnit důvody rozchodu takto: „Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné.“

Ale je téměř jisté, že tohle vysvětlení neobstojí. Nedostatek společného času k rozchodu určitě nevedl. Jak je známo Štěpánek Petru ochotně doprovázel téměř na každém turnaji, navíc mnohde hráli oba tenisté spolu. Volný čas trávili na společných dovolených, takže o nějakém vzájemném odcizení nemůže být ani řeč. Doteď tenisové kariéry skloubit šly a najednou nejdou?

Nabízí se otázka, zda se pětatřicetiletý Štěpánek nechystá nadobro seknout s tenisovou raketou a nechtěl by si již založit rodinu. Ale Kvitové se s kariérou určitě ještě končit nechce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí