Kolega z branže viní ze smrti Ivety Bartošové stát. Spíš si ale jen přihřívá vlastní polívčičku.

 Celebrity 
30. dubna 2014 14:15 / Jitka Jahodová
  0   0
Jedním z mála lidí, kteří o Ivetě nikdy neřekli křivé slovo, je Jarek Šimek Foto: Facebook
Zatímco pozůstalí tragicky zesnulé Ivety Bartošové (✝48) se dohadují, kdo za to může, vzpomínají na českou zpěvačku její kolegové ze šoubyznysu. „Upřímnou soustrast všem Ivetiným blízkým i vzdáleným... Ach jo,” povzdechla si Monika Absolonová, která spolu s ostatními ještě teď rozdýchává šok.

Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal mezi smutkem nachází slova vzteku: „Na smrti Ivety má obrovský podíl tento stát, který vyjmul bulvární novináře z trestní odpovědnosti a posvětil tím jejich šíření lží. Je to strašně smutný a osobně jsem tuhle ztrátu nečekal. Když jsem Ivetu potkal před několika měsíci, byla plná energie a hlavně jí to moc slušelo. Budu mít na ni jen ty nejlepší vzpomínky. Byla má kamarádka a spolupracovali jsme spolu. Za dob Kroků jsme spolu trávili hodně času a v poslední době jsem se snažil jí pomoct v návratu. Těžko se mi o tom mluví,” zhodnotil sklesle Michal, který si ale při obviňování státu, potažmo médií, spíše jen přihřívá vlastní bujón, poněvadž u soudů s novináři je víc než doma. Dlužno také poznamenat, že kdyby Ivetini blízcí neustále nezahrnovali bulvár informacemi a skandály, nebylo by kolem ní zdaleka tak rušno.

A samozřejmě na Bartošovou nezapomněl ani Jarek Šimek, jenž jí jeden čas dělal dvorního skladatele a ještě před pár dny v televizi vyhaslou pěnici opěvoval. „Odešla mi dětská láska, která má velkou zásluhu, že jsem se stal hudebníkem. Jsem rád, že jsem s ní mohl spolupracovat. I když tato vlna jednou pomine, po Ivetě stejně zůstanou krásné písničky a v mém srdci si ji uchovám jako krásnou princeznu.”
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste starý trik s česnekem

Bydlení

Jak vyčistit kachličky a spáry? Zničte snadno mastnotu, špínu i plíseň

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu