Kolega z branže viní ze smrti Ivety Bartošové stát. Spíš si ale jen přihřívá vlastní polívčičku.

 Celebrity 
30. dubna 2014 14:15 / Jitka Jahodová
  0   0
Jedním z mála lidí, kteří o Ivetě nikdy neřekli křivé slovo, je Jarek Šimek Foto: Facebook
Zatímco pozůstalí tragicky zesnulé Ivety Bartošové (✝48) se dohadují, kdo za to může, vzpomínají na českou zpěvačku její kolegové ze šoubyznysu. „Upřímnou soustrast všem Ivetiným blízkým i vzdáleným... Ach jo,” povzdechla si Monika Absolonová, která spolu s ostatními ještě teď rozdýchává šok.

Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal mezi smutkem nachází slova vzteku: „Na smrti Ivety má obrovský podíl tento stát, který vyjmul bulvární novináře z trestní odpovědnosti a posvětil tím jejich šíření lží. Je to strašně smutný a osobně jsem tuhle ztrátu nečekal. Když jsem Ivetu potkal před několika měsíci, byla plná energie a hlavně jí to moc slušelo. Budu mít na ni jen ty nejlepší vzpomínky. Byla má kamarádka a spolupracovali jsme spolu. Za dob Kroků jsme spolu trávili hodně času a v poslední době jsem se snažil jí pomoct v návratu. Těžko se mi o tom mluví,” zhodnotil sklesle Michal, který si ale při obviňování státu, potažmo médií, spíše jen přihřívá vlastní bujón, poněvadž u soudů s novináři je víc než doma. Dlužno také poznamenat, že kdyby Ivetini blízcí neustále nezahrnovali bulvár informacemi a skandály, nebylo by kolem ní zdaleka tak rušno.

A samozřejmě na Bartošovou nezapomněl ani Jarek Šimek, jenž jí jeden čas dělal dvorního skladatele a ještě před pár dny v televizi vyhaslou pěnici opěvoval. „Odešla mi dětská láska, která má velkou zásluhu, že jsem se stal hudebníkem. Jsem rád, že jsem s ní mohl spolupracovat. I když tato vlna jednou pomine, po Ivetě stejně zůstanou krásné písničky a v mém srdci si ji uchovám jako krásnou princeznu.”
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pomeranian je veselý a hravý společník. Hodí se do rodin s dětmi

Styl

Zařaďte zelený hrášek do svého jídelníčku. Odbourá stres, sníží krevní tlak i cholesterol

Bydlení

Vypěstujte si doma vlastní citrusy. Zvládne to každý

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu