Zdá se, že Gwyneth Paltrow svého manžela tak trochu týrala...

 Celebrity 
27. března 2014 05:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Chris má takovou a makovou partnerku. Ustěžovala se až k rozvodu! Foto: Twitter
"Milujeme se, ale došli jsme k závěru, že budeme žít odděleně...." Touto větou a mnoha jinými podobnými teď krmí nenasytná bulvární média oscarová herečka Gwyneth Paltrow. Ona a britský zpěvák z Coldplay Chris Martin byli svoji necelých jedenáct let a jako u každého páru, byla to léta dobrá i zlá.

Přitom ještě loni se cítili natolik spojeni, že obnovili svůj manželský slib. Všeználka Gwyneth si však neodpustila rýpnutí, že být v manželství je těžké a přežila s Chrisem nejednu bouři. To její frontman přežil teda uragán. Opustil na nátlak své partnerky vše, co pro něj znamenalo domov a přestěhoval se s ní z Británie do Los Angeles. Krize na sebe nenechala dlouho čekat, ale Paltrow ze svých nároků nehodlala slevit ani v nejmenším. Jako tečku na závěr se spustila s právníkem, protože ”on jí zrovna tolik rozuměl!”.

Herečka si neustále stěžovala, že manželství ji nudí, je složité, komplikované, nešťastné, tak teď z toho má konečně pořádnou Itálii. Nevěra Martina natolik rozzuřila, že se rozvod stal oficiálním. Přestaňte nám ale věšet bulíky na nos, že se pořád šíleně moc milujete!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech