Marianna Ďuriannová zřejmě zažehnala manželskou krizi. Rozvod už zná. Boučka opustila ani ne po půl roce.

 Celebrity 
12. března 2014 13:45 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Na pohled překypovala štěstím Foto: Yes Visage
Slovenská moderátorka Marianna Ďurianová se u nás proslavila především sňatkem s Liborem Boučkem, který nešlo přehlédnout. Veliká láska skončila rozvodem už po pěti měsících manželství.

Zavítala do Prahy, aby zde spolu s dalšími známými tvářemi přestřihla slavnostní pásku nové pobočky kliniky plastické chirurgie. Přijela až z Bratislavy. S místní pobočkou je spojena právě ona. „Jsem ráda, že se klinika rozšiřuje a je tu pro nás, abychom byli krásní a měli vysoké sebevědomí. To je v dnešní době nutnost, aby člověk přežil,” řekla Marianna, která je rok a půl po porodu jako proutek. Bylo vidět, že se cítí navenek dobře, protože hýřila úsměvy a dobrou náladou. Podle všeho se prý věnuje józe, ale jinak nic zásadního.

Moderátora Boučka opustila tato slovenská kráska kvůli milionáři z reality show Janu Novotnému. Ani s ním nenalezla štěstí a v současnosti vychovává syna Romana se snoubencem Romanem Doležajem. Kolem této dvojice se na Slovensku točil mrak, který hlásal krize, ale teď to vypadá, že problémy odvál vítr.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Rusové mají novou ponorku. Jmenuje se Generalissimus Suvorov a veze jaderné střely

Zavřít reklamu