Královna popu na sebe poutala pozornost diamanty v hodnotě 1000 karátů! Madonna musí mít všechno na světě a za každou cenu.

 Celebrity 
11. března 2014 15:49 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Neboj, příště se budou udělovat zase hudební ceny Foto: Instagram
Na ulici byste ji často ani nepoznali. Když si popová královna Madonna vykračuje jen v teplákovce a nemá na sobě ani gram make-upu, je z ní obyčejná stárnoucí žena. Ale když chce být vidět, ví sama nejlíp, jak na sebe upoutat kýženou pozornost.

Když se udělovaly zlaté sošky Oscarů, všímáme si spíš herců, takže na after party po osmdesátých šestých Academy Awards se rozhodla být nepřehlédnutelná. Na večírku, který sponzoroval Gucci, se ujala role nejdráž oblečené madam. Nepotřebovala by k tomu ani žádné oblečení. Oslňovala šperky v hodnotě jednoho tisíce karátů! Náramky, náušnice, čelenku, náhrdelník... pěkně drahá diamantová záležitost.

Diamant o hmotnosti 1g má hodnotu 5 karátů. V běžně prodávaných špercích mají obvykle hmotnost v setinách, desetinách až jednotkách karátů. Celková částka musela být astronomická. Troufáme si říct, že většina z nás by si na to nevydělala za celý život.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Dům a zahrada

Hledáte chutné způsoby konzervace hub? Ochutnejte hříbky ve vlastní šťávě, v sádle nebo zkuste houbové...