Nejen Ochotská zamířila nedávno do Dubaje. Podíval se tam i náš moderátor a nasměroval si to rovnou do NEJ hotelu na světě Burj Al Arab.

 Celebrity 
09. března 2014 14:18 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Hotel Burj Al Arab se zapsal do Guinnesovy knihy rekordů Foto: Twitter / Archiv
Když máte hodně práce, nezbývá často nic jiného, než spojit příjemné s užitečným. Časově vytížený je i moderátor Radek Jirgl. Ne vždy to však musí být na škodu. Jak často se dostanete do nejlepšího hotelu na světě?

Mezi jeho nedávné povinnosti patřilo moderování golfového turnaje v Dubaji. Kromě pracovního pobytu si tak v luxusní arabské metropoli užil i dokonalý relax a zábavu, jakou tamní lokalita nabízí. Že to bylo královské, to snad ani nemusíme připomínat. Stojí zde totiž nejdražší a nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab, do jehož blízkosti se přes bezpečnostní zátarasy ani nedostanete.

Hotel ojedinělou konstrukcí připomíná arabskou plachetnici. Stojí na malém ostrůvku stovky metrů od pobřeží a zákazníci se na něj nechávají převážet helikoptérou. Dokonce má zápis v Guinnesově knize rekordů. V jednom jediném komplexu naleznete bezpočet možností, jak strávit drahocenný čas. Radek kromě koupání na překrásných plážích v obrovském vedru zvolil i druhý extrém. Vydal se totiž lyžovat na unikátní krytou sjezdovku s lanovkou do Emirates Mall.

Než se naděje, bude Jirgl moderovat další golfový turnaj - tentokrát v Hong Kongu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím