Gábina Partyšová spojila příjemné s užitečným. Na akci, kterou moderovala, posedávala na koleně fešného mladíka.

 Celebrity 
31. ledna 2014 05:16 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Spolužačky Gábina Partyšová a Lenka Kántorová.  / inStory.cz
Že by splácela dluh z mládí? Možná. Každopádně po deseti letech, co se neviděly, začaly společně podnikat. „Seděly jsme spolu v lavici a ona byla ta chytřejší a taky se víc učila. Já chodila po různých akcích a rádiích. Hodně jsem od Lenky opisovala a díky ní jsem dostudovala,“ řekla nám trochu s nadsázkou moderátorka Gábina Partyšová, která s Lenkou Kántorovou, manželkou bývalého reprezentačního hokejisty Roberta Kántora, začala podnikat.

V Brně mají dokonce kamenný obchod. „Lenka vozí různé značky z Itálie a míchá je dohromady. Takže se věnuje i stylingu,“ prozradila Gábina na módní show butiku Cool and smart v galerii Envy room v Praze, kde budou mít obě dámy stylingový koutek.

Kdo se těšil na modelky, utřel nos. Veškeré hadříky předvedla trochu netradičním způsobem taneční skupina Art Edition. Zablbnula si i Gábina, která se při jedné z tanečních kreací ocitla na kolínku fešného mladíka. Celou show moderovala společně s Ladislavem Špačkem. A nebyla to náhoda. Tihle dva prý chystají v rádiu pořad o společenské etiketě a mají další esa v rukávu. „Nechci zatím prozrazovat, ale nějaké projekty se rýsují,“ dodala Gábina.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...