Protagonistky televizního erotického pořadu jdou svým divákům příkladem - zapózovaly ve vyzývavém prádélku. Dočkáme se i striptýzu?

 Celebrity 
27. července 2013 20:10 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Co předvedou příště? Radim Kořínek pro TV Barrandov
Není lepší reklamy na erotický magazín, než když se jeho hvězdy předvedou jen ve spodním prádle. A protože moderátorka i reportérky barrandovského pořadu Intim Nigh Heidi Janků, Štěpánka Decastelo (34) a Denisa Jeřábková (25) berou svou práci vážně, odhodily stud i šatičky a svým fanouškům předvedly, jak mají vypadat sexy dračice jen ve spodním prádle!

Korzety, podvazky, podpatky... nic z toho při focení samozřejmě nechybělo. „Podobně jsme se fotily, když jsme s pořadem začínaly, takže jsme si řekly, že se po první sezóně focením i rozloučíme,“ vysvětlila zpěvačka a moderátroka Heidi Janků, proč se nachází polonahá v atelieru.

Pochopitelně, že jakožto hvězdy, měly i barrandovská sexy děvčata k dispozici tým lidí, který se staral o to, aby na snímcích vypadaly dokonale. „Holky oblékal a líčil Petr Filandr, mě líčila Míša Ohemová a oblékal Dušan Chrástek,“ představila Heidi celý tým.

Musíme uznat, že fotečky se povedly a my už se těšíme na příští sezónu. Doufáme, že pracovní zapálení všech tří žen bude gradovat a tak bychom se třeba mohli dočkat i striptýzu v přímém přenosu!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...