Těhotné fintilky na jehlových podpatcích. Koho z nich vyzují až na porodním sále?

 Celebrity 
22. ledna 2014 04:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Móda nezná pohodlí Foto: Twitter
Kam se hrabe rostoucí bříško na styl. Móda totiž předčí pohodlí. Toho jsou důkazem těhotné milovnice oblékání. Co na tom, že za chvíli už se pod nimi deseticentimetrové jehly zlomí, hlavně, že jim to sluší. Přizpůsobit obuv svému stavu se jim zkrátka nechce.

Třeba zpěvačka Gwen Stefani, které se letos narodí v pořadí třetí syn. Svůj nový přírůstek by ráda přivedla na svět jako veliká parádnice. Šaty a trika nosí sice volnější, protože s obrovským bříškem se nic jiného udělat nedá, ale ani tak nezapomíná na pravidelnou péči o sebe. Dopřává si návštěvy kosmetických salónů v důkladně zvoleném oděvu, ke kterému si za žádnou cenu neodepře vysoké podpatky. Tudíž se občas nevyhnutelně stane, že zavrávorá a div nespadne.

Ani zpěvačka Beyonce neodolala v šestém měsíci vysokým botám a dopřávala si módu plnými doušky. Stejně tak zpěvačka Jessica Simpson, které doktor řekl, že ji z těch podpatků snad nedostane. Samozřejmě mezi nimi nemůže chybět ani Victoria Beckham. Podívejte se, koho dalšího nevyzujete z jehlových bot?
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím