Mareš a Faltýnová už nejsou: 4 faktory jejich vztahu, které mu na trvanlivosti rozhodně nepřidaly

 Celebrity 
05. ledna 2014 06:14 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Leoš a Petra se rozešli. Foto: Facebook
Ještě dva dny před Štedrým dnem se o nich psalo, že žádný rozchod se nekoná a že je to jen nějaká pomluva. Jestli si to tehdy někdo jenom vymyslel, tak možná ani netušil, jak je blízko pravdě. A nebo možná dopředu viděl, co je nevyhnutelné. Každopádně dnes už je to pravdou, Leoš Mareš a Petra Faltýnová se rozešli. Připomeňme si několik bodů jejich vztahu, které je sbližovaly, ale také odpuzovaly.

1. Oba spolu chodili už více jak rok, přestože Leoš byl dál ženatý s Monikou Marešovou a Petra je zase vdaná za Simona Štekla. Nikdo o rozvodu neuvažoval, protože jim to tak zkrátka vyhovovalo a po tom, co se stalo teď, o rozvodu ani nikdo zatím uvažovat nebude.

2. Na sklonku léta dostala Petra od Leoše krásný drahý prsten. Stejný, jako má Kate Middleton. Tehdy se spekulovalo, jestli náhodou není zásnubní. Tak očividně nebyl. Prsten podle všeho stál 781 tisíc korun.

3. O Petře se ví, že je to divoška. Dokonce je to pořádná dračice, která má podle svých slov chuť na sex i třikrát denně, má ráda podvazky a je hodně vynalézavá. Tato slova nabrala na váze tím spíš, když Leoš na jedné párty někam zmizel a zapomněl moderovat. Spousta lidí si dodnes myslí, že se spolu prostě někde zašili.

4. Jak má Petra bujné poprsí, tak má bujnou i povahu. Každý si jistě vzpomenete na její skandál v Karlových Varech, když si nechala opřená o auto od opilého kamaráda osahávat obnažené silikony. Leošovi se to tehdy asi moc nelíbilo, ale ustáli to. Možná se teď stalo něco, co už ustát nešlo...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít