Černovlásky Řepková, Vignerová, Decastelo: Vědí vůbec, co na sebe?

Řepková, Vignerová, Decastelo jsou hodně vidět. Vědí dost dobře, co na sebe?
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Módní policie 
22. května 2015 03:35 / Profimedia
  0   0
Plesová sezóna nám skončila. Máme tu večírky, párty, open-air akce a různé otevíračky obchodů či restaurací, na které rády chodí české celebrity. Dnes si vzal na paškál přední český stylista Filip Vaněk tři dámy - Vlaďku Řepkovou, Anetu Vignerovou a Evu Decastelo. Patří tyhle tři krásky mezi dobře či spíš hůře oblékané?
Vlaďka Řepková: Vlaďka je díky svým krátkým, černým vlasům velmi výrazný typ ženy. Rudá rtěnka jí sedí stejně, jako porcelánová pleť. Tentokrát oblékla černý overal s jakýmsi volánovým vrškem. To je ale kámen úrazu právě pro postavu Vlaďky, která má větší ňadra a volný vrchní díl overalu tak odstává a zbytečně! Vlaďce přidává na objemu v horní části jinak velmi útlého těla. Správná je absence doplňků. Úplně stačí pánské hodinky z růžového zlata, prsten a večerní kabelka.
Hodnocení:
70 cm / Profimedia
Aneta Vignerová: Patří k těm lépe oblékaným celebritám našeho malého kačáku, zvaného šoubyznys. Možná i proto, že sází na rady stylisty a návrháře Michala Kovačíka od kterého jsou i její bílé šaty s velkým výstřihem a rozparkem. Ano, Aneta se svým plošším hrudníkem je přesně tím typem ženy, která si takové výstřihy může dovolit. Nikoli dámy s ňadry většími než číslo 1. Pak vše vyzní lacině a vulgárně. Na to milé dámy pamatujte! Vzhledem k dress code večírku Blue and white dobře zkombinovala šaty s modrými doplňky a vzhledem k charakteru Moet Párty je vhodná i velikost modrého psaníčka. Stylově čisté jsou i sandálky.
Hodnocení:
100 cm / Profimedia
Eva Decastelo: Evička k módním ikonám nepatří. Někdy tápe více, někdy méně. Její dnešní outfit je však na dobré cestě, kterou by se měla vydat. Bílý, minimalistický overal je velmi trendy. Evička si potřebuje jen osvojit cit pro věc. Overal by vypadal lépe, kdyby ležérně ohrnula rukávy. Správně volila i účes odhalující šíji i makeup. Bohužel ona absence smyslu pro detail ji dovolila použít lacině vyhlížející závěs na krku. Milé dámy, podobným bižutérstvem se při svých nákupech vyvarujte. V Evině případě se navíc stylově pře s náušnicemi, které by úplně stačily.
Hodnocení:
60 cm / Profimedia
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skromná dřevina, která nejen skvěle vypadá, ale i perfektně léčí

Styl

Postavu jako proutek můžete mít i vy. Stačí vědět, kolik kalorií můžete v závislosti na věku přijmout

Bydlení

Do míst, kde se nedostane sekačka, vám přijde vhod motorová kosa

1. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

2. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

3. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

4. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

5. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu