Dcera Ivy Kubelkové roste do krásy! Bude z ní také modelka?

Tady se geny nezapřou
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
28. května 2018 12:37 / Potten & Pannen
  0   0
Dcera krásné modelky Ivy Kubelkové je čím dál půvabnější! Iva své dcery tajila před veřejností docela dlouhou dobu, ale starší Natálie je již slečna a mamince už někdy dělá doprovod na společenské akce. Na první pohled je zřejmé, že krásu Natálka zdědila po své mamince.

Ivě Kubelkové (41) roste doma krasavice. Pokud bude mít její dcera Natálie (13) zájem stát se modelkou, určitě se ve světě krásy neztratí. I když je jí teprve teprve třináct let, ráda by šla ve stopách své maminky.
 
„Musím říct, že modeling jí dlouho nic neříkal, ale teď začíná mít roupy tímto směrem. Já jí samozřejmě nebudu bránit v ničem, co by jí dělalo radost. Ale rozhodně ji nebudu tlačit. A budu opatrná, přece jen ta úskalí modelingu trochu znám," svěřila se před časem Kubelková. 

Natálie si je vědoma své krásy, ale zatím se věnuje škole. Uvidíme, jestli v budoucnu půjde touto cestou. Ráda by se prý po mole prošla společně s mamkou.

My jsme Ivu s dcerou potkali na párty konané k 25. výročí Potten & Pannen - Staněk, která se konala v klubu MECCA. Kubelková vyrazila na narozeninovou party firmy s luxusním nádobím, protože je jejich velkou fanynkou. Poprvé ve společnosti ale nebyla středem pozornosti Iva, ale její půvabná dcera Natálie.

Blahopřát k narozeninám přišlo mnoho slavných tváří, které si tuto velkolepou událost nenechaly ujít!

Na slavnostním eventu, kde společnost představila exkluzivní koncept e-shopu, na němž najdete špičkové pomocníky do vaší kuchyně, jsme kromě Ivy potkali také Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, Jana Dolanského, Veroniku Freimanovou, Markétu Hrubešovou, Ivanu Jirešovou, Kateřinu Klausovou, Kristinu Kloubkovou, Davida Krause, Anetu Krejčíkovou, Vendulu Křížovou, Osmanyho Laffitu, Barboru Mottlovou, Zdeňka Pohlreicha, Chantal Poullain, Radku Rosickou, Emmu Smetanu, Petru Svobodu, Anetu Vignerovou, Helenu Vondráčkovou a mnohé další.

Párty, kde by sešlo tolik celebrit, není u nás mnoho. Když už se někde objeví takový počet osobností, musí to být něco velkého a večírek s představením konceptu Popasta velkolepý opravdu byl! O to, aby na tento večer jen tak nikdo nezapomněl, se postaral choreograf Yemi A.D. se svým týmem.

📷
3
fotografie
max | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Když je třeba rozloučit se s vaším zvířecím parťákem: Místa, kde může mít důstojný pohřeb

Styl

Je libo vodovou nebo trvalou? Povolání kadeřnice bylo za socialismu terno

Bydlení

Vertikutátor ocení každý majitel zahrady. Jen je důležité vědět, jaký typ se vám hodí

1. Takhle slavily Valentýna české krásky: Švantnerová ve spodním prádle, Šišková polonahá na sněhu

2. Jeviště Divadla Hybernia ovládl hvězdně obsazený muzikál Galileo

3. Alice Bendová se chystá na Tenerife. Ještě před odletem si nechala odsát tuk z vnějších stehen

4. Hvězda seriálu Ulice se zasnoubila! Fanouškům ukázala prstýnek i slzičky štěstí

5. Potvora z Modrého kódu si vyzkoušela, jaké je to být pacientkou, do které se nemilosrdně vrážejí jehly

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu