Jedna z těchhle krásek vyhraje dnes titul Miss Czech Press

 Life & Style 
17. září 2016 02:35 / René Kekely
  1   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Jedna z těchto krásek získá titul Miss Czech Press, další 1. a 2. Vícemis a Miss sympatie.  misspress.cz
Už 3. ročník prestižní soutěže Miss Czech Press se letos koná na pražské Lávce. Dnes večer získá jedna z 12 finalistek kromě věcných sen i nádhernou, princeznovskou korunku. Porota bude mít co dělat, aby vybrala tu nej, nej, nej...
Před týdnem vybírala odborná porota ze zhruba 60 semifinalistek ze všech koutů republiky a bylo to velmi složité.

Vybrat totiž tu jedinou, která se stane Miss Czech Press 2016, nebylo jednoduché. Porota nehodnotila jen vzhled, míry a váhy, ale i celkový dojem z osobnosti.

Základním výběrem přihlášených soutěžících do letošního 3. ročníku prošlo 60 dívek, které se porotcům představily v rozhovoru s moderátorem, ve společenských šatech a přirozeně nechyběla ani promenáda v plavkách.

Do finále bylo vybráno 12 dívek z celkem asi 300 přihlášených. Z těch vybrala porota na 60 uchazeček a z nich vzešly finalistky.

„Casting se konal v uvolněné atmosféře, kterou ještě umocnilo krásné letní počasí a panorama Karlova mostu a Hradčan. Velmi nás těší, že je o naši soutěž takový zájem a věříme, že i letos vybereme tu správnou dívku,“ řekl prezident soutěže Jiří Morstadt.

Projekt Miss Czech Press nejenže nabízí obrovskou, ne-li životní, příležitost mladým děvčatům, ale vytváří také atraktivní komerční nabídky svým partnerům a v neposlední řadě má charitativní podtext.

„Přihlásit se vždy může každá dívka od 18 do 28 let, která je vyšší než 168 centimetrů, je bezúhonná, bezdětná a hovoří plynně česky. Ale pozor! V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako je tomu u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie,“ podotkla i ředitelka soutěže Žaneta Morštadt.

Na slavnostním večeru, který moderuje Vladimír Hron, a kde bude zajímavý program, bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. „Stálí partneři si tuto soutěž natolik oblíbili, že již znovu chystají pro vítězky hodnotné věcné i zážitkové dary,“ podotkl Jiří Morstadt.

Mezi cenami je pronájem luxusní vily na Floridě, pronájmy vozů Audi a BMW, zlaté prsteny, led televize, a samozřejmě právo užívat titul Miss Czech Press 2016. Vítězka navíc získá luxusní korunku v princeznovském stylu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Barvy, kterým byste se měli vyhnout při malování ložnice

Styl

Lupy postihují polovinu populace. Zatočte s nimi pomocí domácích surovin

Bydlení

Pořizujete si elektrický zubní kartáček? Poradíme, která kritéria jsou nejdůležitější

1. Ewa Farna překvapila svou postavou po porodu. Takhle zpěvačka vypadá po šestinedělí

2. Americký zpěvák R. Kelly je opět ve vazbě!

3. Andrea Kalivodová prozradila, kam se letos v létě chystá. Letadlem ale rozhodně nepoletí!

4. Sexy maminka Andrea Verešová dováděla se svými dětmi na skluzavkách

5. Vztah Jágra a Kopřivové je minulostí! Stojí za jejich rozchodem tento svalnatý mladík?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu