Ke komu se to Partyšová tulí? Že by její nový utajovaný chlap?

 Celebrity 
04. ledna 2014 05:40 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Kdo je ten pan tajemný? Foto: Facebook
Silvestrovská oslava Gábiny Partyšové byla jedno veliké tajemství. Slavila spolu s dalšími hvězdami v luxusním hnízdečku v Popovičkách, který vlastní rodina milionářského syna Jakuba Maliny, přítele modelky Elišky Bučkové.

Na párty byl ovšem fotografům vstup zakázán, aby hvězdy mohly oslavovat podle libosti. Gábina Partyšová se přeci jen se střípky oslavy pochlubila a nemohlo nám uniknout, že na fotkách se nějak moc často vyskytuje s neznámým mužem, přičemž oba celí září. Stojí za tím láska nebo promile?

V polovině prosince, teď už loňského roku, se objevily zprávy, že Gábina je čerstvě zamilovaná, ale totožnost svého milého úzkostlivě tajila. Jediné, co prozradila, bylo, že Vánoce s ním ještě trávit nebude. O Silvestru ale řeč nepadla.

Naopak na fotografiích je jedna společná póza za druhou s neznámým mužem. Fotky zároveň komentují Gábiny přátelé, přejí jí hodně štěstí a posílají gratulace. Také si neodpustí poznámky, že jim to moc sluší. Možná se proto brzy můžeme těšit i na odhalenou totožnost neznámého štramáka, který drží Gábinu v náručí.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...