Kdo by to do něj řekl? Návrhář Josef Klír je domácí kutil.

 Celebrity 
04. ledna 2014 04:24 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Josef se ujal čestné funkce losování výherkyně báječných procedur  / inStory.cz
Na "podvečer otevřených dveří" do Centra Laserové estetiky Well na pražských Vinohradech se dostavil i jeden z nejznámějších českých módních návrhářů Josef Klír. A to jsme se tedy dozvěděli věci...

Josef je totiž šikovný nejenom na oblékání, ale je taky domácí kutil. "Rozbila se mi doma baterie u vany a v několika firmách mi řekli, že je neopravitelná..." postěžoval si a následně prozradil, že on na způsob, jak problém vyřešit, nakonec přišel sám, takže voda do vany už zase vesele teče. Tak to bychom do něj tedy neřekli, že kromě nůžek se umí ohánět i s hasákem!

Na akci studia Well se Josef neocitnul náhodou. Centrum se totiž přestěhovalo z nedaleké Řipské ulice do nových prostor, kde dosud sídlil právě ateliér Josefa Klíra. Ten zase přesídlil nedaleko do Korunní ulice. Během stěhování si s dámami, které centrum vedou, padli do oka a tak budou následovat i další společné akcičky. Jelikož spojení krásy těla a oděvu se přímo nabízí!

Centrum laserové estetiky Well, kde vás opečují nejlepšími metodami od hlavy až k patě, nabízí například různé typy ošetření laserem, aplikaci botoxu či jiných výplní, nově také neinvazivní facelift pomocí speciálních nití aplikovaných do povadlých částí obličeje a různé další vychytávky.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?