Stav závodníka Schumachera je stabilní. Má naději.

 Celebrity 
03. ledna 2014 04:47 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Schumi má podporu lidí z celého světa Foto: Twitter
Michael Schumacher od nedělní ošklivé nehody stále leží v nemocnici ve Francii. Doposud prodělal dvě operace hlavy. Situace je velmi vážná. Jeho tisková mluvčí však dala všem fanouškům alespoň střípek naděje.

Schumi sice silvestrovskou noc prožil pod nepřetržitým dohledem, jako je tomu už několik dní, ale jeho stav je zatím stabilní. To znamená, že sice není lepší, ale není ani horší. Pořád je v ohrožení života, ale i informace, že se to momentálně nezhoršuje, je pozitivní.

Především pro jeho fanoušky. Někteří z nich už několik dní a nocí obléhají nemocnici a čekají na každičkou informaci. Například fanoušek Roberto k nemocnici jezdí každý den a tráví zde asi deset hodin denně. V práci si kvůli tomu vzal volno.

Kromě fanoušků je nemocnice v obležení novinářů a fotografů, ze kterých vedení nemá velkou radost. Dokonce zde stanují a rovněž čekají a čekají... V jednom případě musela zasáhnout i policie, protože blokovali příjezdovou cestu nemocnice, ale hlavně díky novinářům zase Michael může dostávat podporu z celého světa.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...