Mahulena Bočanová a Olga Menzelová rozmazlují své psy více než partnery!

 Celebrity 
01. prosince 2013 08:03 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Anička a Umbo se svými paničkami Foto: My Label
Ideální představa běžného člověka o Vánocích je jasná. Stromeček, jmelí, dárky, cukroví, František a padající sníh. Psi ovšem přemýšlejí jinak. O dárečcích nevědí, František jim smrdí a krásně nazdobený vánoční stromeček občas i počůrají. O to víc je potěší, když se mezi všemi těmi zabalenými krabicemi objeví jedna, ze které se line vůně pamlsků po celém pokoji.

Štědrý den je pro psy zvláštní den. Všechno je jinak, páníčci pobíhají po bytě a pes najednou nechápe, co se děje. A to je ten správný čas na rozmazlování! Krásné Vánoce chtějí svému čtyřnohému parťákovi udělat i Mahulena Bočanová a Olga Menzelová, a proto navštívily nově otevřený obchod se zvířecími potřebami My Label na Petrském náměstí. Samozřejmě i se svými psy. Mahulena Bočanová přišla s bulíkem Umbou a Olga Menzelová s čivavou Aničkou. „Náš pes se jmenuje Ani, což byl samozřejmě nápad naší Aničky. Prý ani na vteřinu neuvažovala, že by se pejsek jmenoval jinak. Já to respektuji i přesto, že když zavolám “ANI“, přiběhnou obě,“směje se Olga Menzelová.

Bulteriér Umberto a čivava Ani jsou ještě štěňata, ale na ježíška kupodivu nevěří. A tak jim bylo dovoleno vybrat si vánoční dárky podle svého čuchu. „Venku se už začíná pořádně ochlazovat, a protože Ani je ještě štěně, je potřeba ji teple obléci. Žije v bytě, kde je teplo. Myslím, že žádnému psovi extrémní změny teplot nesvědčí, a to zejména té naší myši vydávající se za psa," říká s úsměvem starostlivá panička čivavy Olga Menzelová. Na zimní procházky jí v obchodě vybrala slušivý obleček. I když je tato fenka co do velikosti sotva po kotníky, mezi ostatními psy z ní po vánocích bude velká psí dáma. A opravdové dámy se nosí na rukou, proto ji Olga Menzelová při odchodu odnesla ve stylové psí tašce.

To bulteriér Umba už pěkně povyrostl. „Umbík je strašně skvělej pes. Máme ho všichni moc rádi, ale je pravda, že na něj jde puberta a musíme ho začít pořádně cvičit. Jsem zastánce pozitivní motivace, a proto tu chci koupit spoustu různých druhů pamlsků, kvůli kterým bude chtít Umba udělat všechno, co mu řeknu,“ usmívá se Mahulena Bočanová.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít