Zásadní zpráva: Herec Roman Vojtek se zase odstěhoval!

 Celebrity 
22. srpna 2017 02:10 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Fešák Roman Vojtek je spokojený, šťastný a opět se stěhoval! ShowPix
Roman Vojtek se zase odstěhoval. Tedy z pronajatého domu za Prahou. Ovšem ne někam, kde to nezná, ale vrací se zpět do svého domu. Se svou novou přítelkyní, zpěvačkou Petrou Vraspírovou zakotví v Řitce u Prahy, kde bydlel se svou manželkou.

Jak se zpěvák a herec svěřil, před pár týdny se nastěhoval zpět do domu, který po rozpadu manželství donedávna obývala jeho exmanželka s dětmi. V domě, který postavil, žije s Petrou a navštěvují je zde i jeho děti. 

„V centru Prahy bych dlouho žít nemohl. Žít tady má své výhody, ale vyhrávají výhody života mimo město,” říká Roman Vojtek, který doposud bydlel s partnerkou v pronajatém domě nedaleko Prahy.

Vojtek, který je podle všeho velmi šťastný v soukromí i pracovně a o kšefty nemá nouzi, je v Řitce rád. A nejenom proto, že jeho sousedkou, i když asi o kilometr dále, je zpěvačka Helena Vondráčová. S tou se potkávají i v muzikálu Mamma Mia!

Právě v mnoha letních představeních v pražské Hybernii si oba zahráli a zazpívali. Roman chce být ale v pohodě a po práci si moct odpočinout na zahradě, na terase a být zkrátka více v přírodě, než někde v centru velkoměsta. Dojíždění do Prahy mu prý tolik nevadí.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...