Justin Bieber má veliký problém! Může ho to i zabít…!

 Celebrity 
08. srpna 2017 03:15 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Justin Bieber zrušil svých 14 koncertů v rámci světového tour! CNN
Puberta, móresy, podivná filosofie, anebo obyčejné deprese? Anebo neobyčejné a může ho to stát i život? Zdá se, že asi nejslavnější teenager zpěvák Justin Bieber má veliký problém, jen to nechce natvat pravým jménem. Před pár dny dokonce oznámil zrušení zbytku tour po Asii a severní Americe.

Justin jako důvod  uvedl nepředvídatelné okolnosti. Teď se tyto okolnosti rozhodl objasnit a zdá se, že zpěvák bojuje s vnitřními démony. Poté, co se kanadský zpěvák rozhodl zrušit 14 koncertů, naštval miliony fanoušků po celém světě, ale zato zveřejnil dopis, ve kterém fanouškům objasňuje, co se děje. 

A je jasné, že Bieber trpí nejspíš poměrně silnými depresemi Možná má bipolární poruchu, tedy takzvanou manioderesivní psychózu. Jeho chování a projevy tomu odpovídají.

„Jsem vděčný, že jdu po této cestě s vámi všemi. Jsem vděčný za své turné, ale nejvíc ze všeho jsem vděčný, že procházím životem s vámi. Učení a dospívání nebylo vždy jednoduché a vědomí, že nejsem sám, mě hnalo kupředu,“ napsal na úvod svého dopisu a přiznal, že byly chvíle, kdy se s nabytou slávou jen stěží vyrovnával!

„Někdy jsem musel nechat nejistotu, aby ze mě udělala lepšího člověka. Nechal jsem ale i své nevydařené vztahy, aby ovládaly moje chování a zacházení s lidmi. Nechal jsem hořkost, žárlivost a strach ovládat můj život. Cítím se být požehnaný tím, jaké lidi mám poslední dobou kolem sebe. Ti mi totiž pomohli budovat charakter a připomněli mi, kým jsem a kým bych chtěl být. Připomněli mi, že má minulá rozhodnutí a vztahy mi nebudou diktovat budoucnost a budoucí vztahy,“ uvedl Justin.

„Jsem si vědom toho, že nikdy nebudu perfektní a stále budu dělat chyby, co ale neudělám, je, že nedovolím minulosti, aby mi diktovala budoucnost. Stydím se za své chyby. Chci být muž, který se z nich poučí a který z nich vyroste. Chci, abyste všichni věděli, že toto turné bylo neskutečné a hodně jsem se o sobě naučil. Připomnělo mi, jakého se mi s mým hlasem dostalo požehnání. Naučilo mě, že je důležité cenit si však i svého vnitřního hlasu a stejně tak je důležité si ho chránit,“ pokračoval ve své zpovědi Bieber.

„Tento čas, který potřebuji, potřebuji proto, abych vytrval. Aby byla moje kariéra trvalá, stejně tak aby bylo trvalé mé srdce a duše. Jedině tak budu mužem, jakým chci být. Manželem, kterým eventuelně chci být, a otcem, jakým chci být. Tato zpráva vám dává možnost poznat mé srdce. Nečekám, že ji všichni pochopíte, ale chci, aby lidé měli možnost poznat, odkud pocházím. Gramaticky je tato zpráva asi dost chybná, ale je ze srdce. A mám pocit, že na nedokonalostech je něco speciálního,“ dodal Bieber.

Vypadá to však spíš skutečně na to, že Justin “volá o pomoc” a neví jak na to. Pokud s tím ale nezačne něco dělat a někdo schopný z lékařů mu nepomůže, pak je hrozba, že ho to časem zcela pohltí a dokonce zabije…!

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod