Chystá se u Kate a Williama rozvod? Královna zuří!

 Celebrity 
12. února 2017 03:15 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Schyluje se snad mezi Kate a Williamem k rozvodu?  archiv
Dopadne manželství Kate a Williama podobně, jako matky prince, zesnulé princezny Diany a jeho otce Charlese? V Buckinghamském paláci to vře a nejvíce prý zuří královna Alžběta II. Prý se tam schyluje k rozvodu!

O krizi v manželství vévodkyně Kate a prince Williama se mluví už dlouho, a to přes to, že mají už dvě děti. 

Vše prý závisí na zdraví samotné vévodkyně. O Kate se totiž už několik let proslýýchá, že trpí poruchou příjmu potravy, což by vysvětlovalo její útlou postavu s absencí ženských křivek. Že by bulimie či mentální anorexie?  Kate ale tvrdí, že je vše v pořádku. 

Poruchou příjmu potravy trpěla i Williamova matka, tragicky zesnulá princezna Diana. Není proto divu, že se ho celá situace dotýká o to víc. Ke všemu si je vědom, že v takovém stavu to zůstat nemůže. Dokonce Williame dal Kate ultimátum.

„Buď se půjdeš léčit, nebo podám žádost o rozvod!" - Toto měl následník trůnu říci své drahé a dodat, že si asi neuvědomuje, že nemá zodpovědnost jen za sebe, ale i za jejich dvě děti.

Na Williamův návrh se léčit údajně kývla. Ovšem podle některých spekulací se také měla nechat slyšet, že od manžela čekala cokoli, jenom ne ultimáta. Některé fámy hovoří o tom, že měla být před časem těhotná a měla potratit. To by pak mnohé vysvětlovalo. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Kam až nás může zavést negativní myšlení

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...