Stydí se Donutilův syn za slavné příjmení?

 Celebrity 
11. února 2017 02:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Martin Donutil (vpravo) se příjmením, dokud nemusí, raději nepředstavuje! Profimedia
Miroslav Donutil je pojem. Ale pojmem se stává i jeho syn, 25letý herec Martin, kterého můžeme vídat každý pátek v seriálu Četníci z Luhačovic. Jak ale mladý sympaťák přiznal, dokud nemusí, příjmením se nikde moc nechlubí!

Martin Donutil se jednak nechce "proslavovat" tím, jak se jmenuje, ale co umí nebo neumí. A pak proto, že jsou prý lidé, kteří mu to, že je synem slavného otce, dávají občas pořádně sežrat.

„Tak jako jsou lidé, kteří mají tátu rádi, a proto mají automaticky rádi mě, aniž bych si jejich přízeň jakkoliv zasloužil, platí to i opačně - jsou tací, kteří tátu rádi nemají a projektují si to i na mě. To se děje dnes a denně a to mě taky naučilo, že dokud nemusím, tak se dodnes příjmením nepředstavuju," řekl mladý herec pro Magazín DNES.

Martin je prý na rozdíl od táty Miroslava větší introvert. Netouží po večírcích, párty a raději se drží v pozadí. Jak ale přiznal, po tátovi je taky velký nervák. I když tím, že není tak známý jako jeho táta, se nemusí tolik ohlížet, pokud někde, tu a tam někomu něco řekně ostřejším způsobem. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...