Zač je v Pardubicích perník? Nevíme. Ale Vlaďka Erbová je tam za 132 tisíc!

 Celebrity 
07. listopadu 2013 14:55 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
K Vlaďčině charitativní činnosti se přidal i manžel  / inStory.cz
Ženy se prý obklopují krásou častěji než muži. Snad proto přijaly pozvání na benefiční módní přehlídku s charitativním podtextem značky Koralline, kterou pořádala Stáňa Vondráková, hostem přehlídky byl Teplický salon Moravec v zastoupení Nadi Moravcové, která představila trendy podzimní a zimní kolekce, večerní dlouhou kolekci na rok 2014, a konala se 30.10. 13 v restauraci Bonté v Pardubicích.

Hlavní tváří benefiční módní přehlídky a bez nároku na honorář byly modelky Vlaďka Řepková, Lucie Hadašová, Andrea Vránová, Lucie Smatanová, Veronika Chmelířová, Lili Sarah Fischerová. Záměrem benefiční přehlídky bylo představit O.S. Vlaďka dětem, sdružení, které založila Vlaďka Řepková se svým manželem Tomášem Řepkou a kamarádkou Lili Fischerovou, zaměřené na pomoc dětem a jejich rodinám při boji se zákeřnou nemocí. Cílem nadace je také pomoc rodičům, kteří se vlivem hemato-onkologickému onemocnění dítěte dostali do finanční tísně. Pomoc bude poskytována formou zdravotnické a přístrojové techniky v dětských odděleních nemocnic, kterou lékaři potřebují k tomu, aby děti mohli řádně a šetrně léčit, jakož i samotná pomoc nemocným dětem přímo darováním hraček, knížek, potřeb osobní hygieny a také pořízením zařízení do dětských lůžkových oddělení nemocnic.

Návštěvníci také měli možnost zakoupení vynikajících vín, svíček od společnosti PartyLite. Příjemným doplňkem byla možnost pochutnat si na kvalitní kávě, připravené z čerstvě upražených zrn. Módní přehlídku moderoval zkušený a stále ve formě Bořek Slezáček, který doprovázel svým šarmem celý slavnostní večer. Příjemným a vítaným vstupem v programu bylo vystoupení Jitky Válkové a kapely Portless s Michalem Kryštofem.

Tradičním zakončením bylo losování tomboly z vyplněných anketních lístků. Cen bylo mnoho, hrálo se i o diamant, který na podporu akce s charitativním záměrem dala společnost DIC a.s. Praha. Sečteno a podtrženo, výtěžek podařené benefiční módní přehlídky byl předán manželům Řepkovým s částkou 132 708 Kč. Peníze budou použity pro pomoc dětským hemato-onkologickým pacientům a jejich rodičům, kteří se dostali do finanční tísně.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?