Jennifer Lopez se brání obvinění plastického chirurga: ,,Nikdy jsem nepodstoupila operaci žádného druhu!‘‘

 Celebrity 
06. listopadu 2013 15:23 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Před a po?  Foto: Twitter
Latinská superstar teď musí divoce obhajovat svou vlastní image. Jennifer Lopez, která namluvila celému světu, že její větší pozadí je naprosto v pořádku, teď čelí útoku britského plastického chirurga.

Doktor Ayham Al-Ayoubi sdílel na sociální síti fotografie zpěvačky. Prý PŘED a PO plastické operaci a ještě to okomentoval: ,,Přirozeně hezká, ale teď vypadá úžasně.‘‘ Na to mu hvězda sama odpověděla, že je jí to líto, ale že opravdu nikdy neměla plastickou operaci jakéhokoli druhu. Jednoduše se chirurg všem pokusil namluvit i s údajnými důkazy, že Jennifer šla pod kudlu a pošpinit tak její pověst. Ale pane doktore, photoshop není plastika.

Brzy na to se jí chirurg s rozpaky omluvil a svalil vinu na svého asistenta, který tuhle nekalost provedl bez jeho vědomí a protože na Ayhama se svalila vlna naštvaných fanoušku, omluvil se i jim a znovu všem připomenul, že to nebyl on, ale jeho nezbedný asistent.

Tak doufejme, že asistent brzy vyletí z ordinace a JLo by si asi měla dávat pozor. Takhle někoho pošpinit se neděje náhodou.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech