Dítě má sedm měsíců a jeho slavní rodiče se rozvádějí. Tatínek neunesl, že je na vedlejší koleji.

 Celebrity 
27. listopadu 2013 04:02 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Holt těsně vedle... Foto: Facebook
Švédsko-kanadská herečka, modelka a zpěvačka Malin Akerman sa po šesti letech manželství rozvádí s bubeníkem kapely Pedalstones Robertem Zinconem. Krásnou Malin známe především z romantických komedií. Objevila se například ve filmu Těsně vedle s Benem Stillerem nebo ve filmu 27 Šatů.

Její život na romantickou komedii ale moc nevypadá. Právě teď si pro ní osud připravil krutou ránu. Ještě před sedmi měsíci po porodu syna Sebastiana zářila štěstím, teď její radost vystřídal smutek. Po desetiletém vztahu s italským hudebníkem, za kterého se v roce 2007 provdala, jí čeká rozvod.

"Zatím se ani jeden z nich nemá k tomu vyplnit žádost o rozvod. Popravdě, Malin zatím ani není připravená o tom mluvit. Pochopitelně je to pro ní velmi smutný okamžik," pověděl zdroj z blízkého okolí páru. Kvůli synovi se samozřejmě oba snaží, aby se rozchod nesl v přátelském duchu.

Co stojí za rozpadem jejich dlouholetého vztahu? Že by krásná herečka byla ten typ, který se zblázní do miminka a na chlapa úplně zapomene? "Mateřství je úžasné, je to největší láska jakou jsem v životě cítila," řekla hvězda krátce po porodu malého Sebastiana a dodala směrem ke svému manželovi: "Pořád tě miluju, jen toho malého o trochu víc." Je tedy možné, že Malin na svého manžela trošku pozapomněla a odkopla ho na desátou kolej… Což se samozřejmě dřív nebo později začne zajídat každému chlapovi.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum