Sanitka 2: Nezabíjejte doktora Bláhu!!! Proč scénáristé tak rádi pohřbívají donchuany?

 Celebrity 
27. listopadu 2013 10:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Který z nich padne za oběť krvelačným scénáristům?  / inStory.cz
Donesly se k nám zvěsti, že osazenstvo seriálu Sanitka 2 postihnou v závěrečném díle ztráty na životech. Máme trochu obavy, že k této osudové újmě by mohl dojít Michal Dlouhý alias doktor Bláha.

V dobrém seriálu totiž musí někdo zemřít, přičemž v první sérii Sanitky tento krutý osud dostihl Jiřího Bartošku, který byl ve své roli skutečně velkým prostopášníkem. A právě po něm převzal ve druhé řadě seriálu štafetu sympatický doktor Bláha. Proto se o něj bojíme!

Proč vůbec nechávají scénáristé umřít donchuany? Z jednoduchých důvodů. Divákům to dojme, jelikož jde o postavy veskrze sympatické, rozpustilé, jimž nechybí charisma a vtip. Na druhou stranu po nich nezůstanou plačící vdovy a sirotci, což by byla teprv tragédie. Doktor Blažej uniknul hrobníkovi z lopaty beztak jen proto, že to byl ženatý otec rodiny... Smrt osamělého kurevníka zkrátka diváky úplně neporazí a nebudou tvůrcům spílat, že to teda ale fakt přehnali.

Tak schválně... tipněte si, kdo přijde v pátek v Sanitce o život. Bude to doktor Bláha a nebo nějaká jiná osamocená duše? Třeba Marek Vašut, čili saniťák Neliba, který se sotva setkal a smířil se synem, případně další osamělec Jiří Lábus coby pan Tatoušek? Koho z této trojice tipujete vy?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít