Nemocný Gott: Prožije nejsmutnější Vánoce v životě!

 Celebrity 
21. prosince 2015 08:20 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott prožije ty pravé Vánoce v nemocnici Profimedia
Karel Gott prožije zřejmě nejsmutnější Vánoce ve svém životě. Stráví je nuceně v nemocnici! Právě nyní už by měl být v nemocnici a podstupovat další sérii chemoterapií. S rodinou proto musel Štědrý den vystrojit s předstihem. Lékaři byli neoblomní.

Znamená to jediné. Stav Karla Gotta je i nadále stále vážný. Pokud by nebyl, jistě by šel cyklus další léčby o něco oddálit. Jenomže takto musí přímo navazovat. Jak uvedla Gottova mluvčí, zpěvák si udělal Vánoce s manželkou Ivanou a dvěma dcerkami Charlottkou (9) a Nellinkou (7) doma na Bertramce už o víkendu. Nechyběl stromeček, dárky, kapr, salát i tradiční české koledy. Ty hrály ze záznamu. Zpívat Slavík kvůli léčbě rozhodně nemůže.

Na Štědrý den prý mají fanouškové Karla Gotta očekávat speciální osobní pozdrav přes sociální síť. Rodina s ním samozřejmě Štědrý den, pokud to bude jen trochu možné, stráví v nemocnici. Otázkou je,jak se bude cítit fyzicky v průběhu další části léčby. Přesto to pro Mistra budou asi ty nejsmutnější Vánoce v životě, i když s nadějí na uzdravení.

Zpěvák se cítí relativně dobře, je ale zesláblý a má sníženou imunitu. Právě třetí fáze chemoterapie by měla být poměrně zásadní. Rozhodne o tom, zda se bude v léčbě pokračovat ve stejné formě, či zda bude ještě důraznější a jak se chová lymfom, kterým Gott trpí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Belohorcová s manželem zažehnali manželskou krizi a uspořádali na Tenerife velkou party. Zpívat jim...

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...