50 odstínů šedi po česku. Která slavná kráska se ujala role hříšnice?

 Celebrity 
14. prosince 2015 16:57 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jen si tak odskočila od plotny... Petr Vojtíšek
S vánočními akcemi se už zase roztrhl pytel. A každý z pořadatelů si láme hlavu, čím by právě ten svůj večírek ozvláštnil tak, aby se o něm hodně mluvilo. Nejinak je tomu v případě galavečera Sacre Coeur Night, kde proběhne dražba fotoobrazu na téma filmu 50 odstínů šedi.

Fotografu Petru Vojtíškovi na zmíněné téma zapózovala modelka Lucie Smatanová. Kráska se pokusila vystihnout svým tělem podstatu kontroverzního tématu.

Stylingu a líčení se ujali Dušan Chrástek a Ivo Špes, kteří Lucii nastylizovali do role sexy hříšnice při nočním focení v prostorách pětihvězdičkového hotelu Esplanade. Jak se jim to povedlo posuďte z momentek z focení.

Obraz vytvořený z nejvýstižnější fotografie se 17. 12. 2015 stane předmětem dražby v kostele Sacre Coeur na pražském Smíchově. Její výtěžek poputuje Charitnímu domovu Břevnov.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu...

Styl

Silná, velmi bolestivá nebo nepravidelná menstruace může být signálem neplodnosti. Kdy zbystřit a co...

Dům a zahrada

Dupání, smrad a rozkousané kabely nebo izolace. Zbavte se kuny jednou provždy a hlavně dřív, než vám...