Michal David to rozbalil na Václaváku. Omrknout ho přišli známé osobnosti a jejich děti.

 Celebrity 
07. září 2013 15:16 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
Praha dětem. Foto: Praha dětem
Na Václavském náměstí se uskutečnil již z 3. ročník bezpečnostní, kulturní a charitativní akce PRAHA DĚTEM. Hlavním tématem, na které akce Praha dětem chtěla upozornit, byla bezpečnost. Akci moderovala Marta Dřímal Ondráčková s Pavelem Svobodou. Akce byla zaměřena nejen na bezpečnost dětí a mládeže, ale téké na charitu. Součástí akce byly i různé dětské atrakce, soutěže o ceny, facepainting, autogramiády, dopravní hřiště, trenažéry, ukázky hasičů, záchranářů, policie a mnohé další. Děti si mohly vyzkoušet nejen své dovednosti, ale také soutěžit nebo se nechat vyfotografovat. Radost dětem dělaly i různé dobroty, které mohly během dne ochutnávat.

Na této akci se sešlo i několik VIP osobností, kteří buď měli své vystoupení, nebo autogramiádu. A nebo se prostě přišli, se svými dětmi jen podívat. Pro účastníky akce a sběratele podpisů byl velký zážitek setkat se s hvězdami jako je Michal David, Lukáš Pavlásek, Upír Krejčí, David Svoboda, Markéta Hrubešová, Štěpánka Duchková, Emma Smetana, Petr Jákl, Martin Dejdar, Marta Dřímal Ondráčková, Pavel Svoboda, Eva Burešová, David Gránský, Ivana Korolová a spoustu dalších umělců a sportovců. Petr Jákl, organizátor celého dne měl radost, kolik lidí přišlo a že z této akce se již stává v Praze tradice.

Své sympatické rošťáky Adámka a Honzu přivedla Štěpánka Duchková. Bylo téměř nerealizovatelné vyfotit kluky na jedné fotografie s maminkou u skákacího hradu:“ Bojím se o kluky strašně! Ještě jak jsou dva, tak musím mít oči i na zádech. Na každém přechodu je trénuji a poučuji. Je komické, že když jsou sami, tak se jim nikdy nic nestane, ale vždy se něco semele, když jsme spolu. To potvrzují i moje kamarádky. Tak se musím nad sebou zamyslet,“ smála se Štěpánka a v davu hledala své synky. Zkušenosti má i Upír Krejčí, jeho dcera jde do druhé třídy:“Děti moc dobře ví, co mají dělat, ale neumí to aplikovat v praxi. Je to takových informací, které musí zpracovat. Prostě to chce je vzít na přechody a trénovat praxi „ dodal Upír

To Markéta Hrubešová si s dcerou vyzkoušely crashový trenažér: „Dbám na to, aby se Christel vždycky poutala, byly jsme na trenažéru, aby věděla jaká je to šupa, když se bourá. Myslím si, že už nebude žádná diskuze o pásání. Je nutné, aby lidi o nebezpečí věděli, kolikrát se stane, že jedou třeba jen k supermarketu a dítě nepřipoutají. Já bych tohle nikdy neudělala,“ dodala Markéta.

Rozporuplné zážitky měla Jana Adamcová: „Moje děti sice vyhrály hezké ceny a na cestu ještě dostaly celou šunkovou kýtu, ale odtažené auto a mastná pokuta mě na jinak prímovém odpoledni přeci jen trochu náladu pokazila“ volala nám ze sběrného parkoviště Jana. Jo tak to je pech!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum