ŠOK! Která známá zpěvačka se vrhla na legendárního Jiřího Suchého? FOTO uvnitř!

 Celebrity 
28. března 2015 04:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Která známá zpěvačka se to vrhla na Jiřího Suchého? facebook
Jiří Suchý, principál Divadla Semafor se nezdá, ale ani přes svůj pokročilý věk nemá o přízeň žen nouzi. A slavných a známých zpěvaček tím spíš! Jedna taková neváhala ho obejmout a políbit. Jen aby legendární pan Suchý nepřišel do řečí...

Bývalá rozhlasová moderátorka, jejíž sláva začala prudce stoupat, když začala před dvaceti lety hrát v muzikálu Drácula, je dnes známou zpěvačkou, ale i matkou dospívajícího syna Artura. Jde o Leonu Machálkovou. Ta se vypravila do Semaforu na představení a když se shledala se Suchým, padli si do náručí. Právě u Suchého kdysi jako zpěvačka a také herečka začínala.

"Včera jsem si "prodloužila život" v divadle Semafor ... Skvěle jsem se bavila na premiéře nové hry Jirky Suchého "Slečinky a lupiči"... Tandem Suchý-Molavcová jsou ve skvělé kondici a tak se stále ptám, kde berou tu neuvěřitelnou energii... Jsou to naši miláčci," napsala na své sociální síti Machálková.

I ona, která nyní září v jednom českém muzikálu, má neustále spoustu energie a kdekoli se objeví, je ji plno. Její zpěv i vzhled stále budí zájem a Leona Machálková je navíc zpěvačka, která slyší i na charitu. Na tu opravdovou. Pokud může, ráda pomůže.

"Ať je to, jak je to, Leona je fajn holka, která prostě, když je oslovena ohledně dobré věci, na děti, staré lidi, zvířata a podobně, vždy jde. Ne jako "někteří", kteří říkají, že dělají charitu a berou za to normální honorář. Leona je srdcařka," řekla o ní jedna z jejích známých!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...