Rázlová lidi z konzervatoře vyhazuje prý už od loňska, studenti se bouří! Teď možná skončí ona?!

 Celebrity 
01. března 2015 10:59 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Regina Rázlová prý na konzervatoři řádí jako černá ruka. "Odstřeluje" kolegy kantory... archiv TV Prima
Herečka Regina Rázlová, která byla v minulosti souzená za vytunelování Skloexportu a někteří kolegové ji doteď považují za komunistickou strukturu, prý řádí na Mezinárodní konzervatoři Praha jako černá ruka. Jak se ale VIP Story.cz dozvědělo, vedoucí hereckého oddělení údajně vyhazuje lidi už od loňska!

Škola, kde uměleckým šéfem je baletní mistr Vlastimil Harapes, se třese v základech. Poté, co tam loni v září nastoupila Rázlová jako šéfová hereckého oddělení, začala čistka.

"První, kdo byl na její přání odejit, byla třeba herečka Jitka Sedláčková, a to ještě, než vůbec Rázlová oficiálně nastoupila. Pak skončila třeba Irena Budweiserová a někteří další. Rázlová chodila a říkala, že si pořádek udělá. Studenti se bouřili, pak zjistili, že to nemá cenu," svěřila se jedna z kantorek školy.

Dnes jsou na řadě další, jako třeba Jaroslav Sypal, Lucie Kožinová,Renata Drössler, či René Přibil. Tedy lidi, kteří se s faktem, že ve škole zastává jistou vedoucí funkci dáma s kriminální minulostí, nemohou smířit. Někteří prý ale podali výpověď sami. Rázlová tvrdí, že má jistou koncepci, podle které by chtěla jít a byla by ráda, aby všichni zůstali, ale kantoři tvrdí, že všechno je jinak!

"Nechci nic komentovat, ale to, jak se tu uvedla, hovoří za vše. Téměř okamžitě, co byli odejiti nebo raději odešli někteří kantoři, nastoupil třeba její kamarád a žák Pavel Vítek, který učí zpěv. A děly se i další věci," podotkla jedna ze studentek Mezinárodní konzervatoře Praha, kterou vede bývalý romský aktivista Emil Ščuka. Ten sice Rázlovou vloni oslovil, aby se stala vedoucí hereckého oddělení, nyní však hrozí, že odejde snad i ona sama?!

Mezi ním a zasloužilou herečkou prý totiž vznikl spor, na jehož konci je možná konec kariéry Rázlové na Mezinárodní konzervatoři. Ukáží až příští dny a týdny, kdo skutečně zůstane a kdo odejde

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

První oficiální společný portrét Kate Middleton a prince Williama byl odhalen

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Jediná ruská letadlová loď má potíže. Na moře vypluje nejdříve za několik let. I díky tomu, že na ni...

Zavřít reklamu