Dcera Whitney Houston nezemřela! Zázrak?

 Celebrity 
13. února 2015 03:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dcera Whitney Houston Bobbi Kristina žije, alespoň zatím... archiv
Že by se zázraky opravdu děly? Bobbi Kristina, dcera zpěvačky Whitney Houston měla být ve středu odpojena od přístrojů, protože byla již v klinické smrti poté, co ji našli v bezvědomí ve vaně. Teď je ale vše jinak.

Po údajném pokusu o sebevraždu, kdy ležela 21letá Bobbi Kristina ve vaně s hlavou ponořenou ve vodě, byla resuscitována a převezena do nemocnice. Zde všichni čekali buď na to, že zemře, nebo na zázrak.

Přitom babička Bobbi chtěla, aby pokud už není naděje, byla odpojena právě 11. února, tedy přesně v den tříletého výročí úmrtí zpěvačky Whitney, matky dívky. Ta zemřela stejným způsobem. Nakonec se ukázalo, že stav asi není beznadějný.

"Stále čekáme, až se Bobbi probudí a modlíme se za ni. Ona bojuje, víme to,“ svěřila se Lisa Gordon, teta jejího manžela, Nicka Gordona.

Dívka podle rodiny hýbe očima a reaguje na některé podněty. Zatím zůstává stále v umělém spánku. Příbuzní prosí všechny, aby se za mladou Bobbi Kristinu modlili a v modlitbách neustávali.

„Mysleli jsme si, že si Whitney pro dceru přijde. Ale evidentně ji tam nahoře ještě nechce,“ prohlásila včera teta Bobbi.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Oblíbenou Naďu Urbánkovou proslavily nejen její songy, ale i bitva o peníze s manželem

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu