Sodoma Gomora. Starý pardál Tesařík lákal nezletilé zpěvačky na šikmou plochu.

 Celebrity 
30. října 2014 06:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
A jedem, holky... Kloboukfilm, foto: Josef Edvard Gregor
Když se před časem s děvčaty ze skupiny 5Angels vsadil o basu piv, že neznají žádnou jeho písničku, holky si přály, aby jim zařídil nějaký adrenalinový zážitek. Věděly totiž, že má zpěvák možnosti, jak jim toto přání splnit.

Protože dívky sázku vyhrály, připravil jim Tesařík zážitek, při kterém v nich byla nejednou malá dušička. Vzal je totiž na předváděcí akci pražského autosalonu Dajbych, kde si kdokoli mohl vyzkoušet jízdu na rampě s dost drsným stoupáním i klesáním nebo na "nakloněné rovině". A jízda to byla opravdu divoká; holky se nejdříve snažily emoce udržet na uzdě, jakmile ale vykřikla první z nich, spustily ostatní. I když se z jejich hrdel draly zcela jiné zvuky než během koncertů, o publikum z vedlejšího obchodního centra v té chvíli nouzi neměly.

Největší šok ovšem přišel až po jízdách. Richard Tesařík s děvčaty nejdříve ochotně pózoval, pak je znovu vyzval, aby nastoupily do přistavené Discovery, že ho něco napadlo ...

"Holky se hihňaly, že testovací jízdy byly sice zážitek, ale trvalo to moc krátce. Prý čekaly něco, co by trvalo déle. Tak jsem si řekl, že až sednou do vozu, oznámím jim, že jedeme na dva dny ke mně na chatu", vypráví se smíchem zpěvák kapely Yo Yo Band a pobaveně dodává: "To jste měli vidět, jak jim ztuhl úsměv, když jsem jim to během jízdy řekl!"

Děvčata zpočátku sice nevěřila a čekala, že se vůz každou chvíli otočí a pojede zpět k obchodnímu centru, ale naprosto kamenný Tesaříkův výraz v nich vzbudil pochybnosti. "Začaly jsme řešit, co řekneme doma, a co ve škole ...", vypovídá jedna z členek 5Angels.

Jak se jim ulevilo, když se po několika minutách tichaTesařík rozesmál a zeptal se jich, jestli už konečně mají pocit opravdového adrenalinu! "Fakt nás převezl", přiznaly svorně, "proto jsme mu to pivo, které měl původně vyhrát, nakonec koupily."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy