Najdi deset rozdílů! Dara Rolins na fotkách s retuší a bez.

 Celebrity 
09. srpna 2014 08:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Dara se udržuje fit a v kondici Foto: Facebook D. Rolins
Dara Rolins je jedna z těch tváří, u níž dokola a dokola obdivujeme štíhlou a pevnou postavu, mladistvý vzhled a bůh ví co ještě. Jenže v době retuší se těžko hádá, kde je vlastně pravda? A kdo jiný by měl dobře vědět, že se fotografie dnes upravují ostošest, než známá osobnost.

„Přiznávám, že některé retuše na titulkách časopisů (i ty moje) změní ženu k nepoznání,” napsala Dara na sociální síť a přihodila k tomu fotokoláž, která má člověku přiblížit, jak se dá změnit konkrétně právě Dara. „Chci, abyste vedle sebe měli profi fotku a obyčejnou focenou mým mobilem na dovolené. Někteří z vás si pořád myslí, že jsem jedna velká retuš a jde jen o velký podvod,” doplnila zpěvačka pro ty, kterým stále hlava nebere to, že Dara je zkrátka štíhlá i po dítěti, i po čtyřicítce.

Rolins má umělá prsa a plasticky upravený nos, ale kromě toho si také udržuje správnou životosprávu, disciplínu a tvrdý režim. Samozřejmě to chce, především zpočátku, velmi pevnou vůli. Faktem však je, že tahle kočka má postavu jedna radost i bez photoshopu.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz