Absolonová si nedá pokoj ani za velkou louží. Když chce ale papat knedlíčky a husičky, musí nést následky.

 Celebrity 
30. července 2014 13:58 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Monika v Americe chodí do fitka Foto: Facebook M. Absolonové
Zpěvačka Monika Absolonová před pár dny sbalila ”pár” zavazadel a svoji manažerku a kamarádku Katku a prchly spolu na pár dní do Ameriky. „Takhle na skok to tu mám moc ráda,” svěřila se Monika na sociální síti a k tomu postovala fotografii svého oblíbeného kostela.

Kromě zaslouženého odpočinku před nastávající divadelní sezonou a dohánění četby v plavkách se ale Absolonová nijak nešetří. Respektive ani za velkou louží nezapomíná na udržování krásné postavičky, protože už to prý není jako dřív. „Tak cvičím už i tady! Kdyby mi to před pár lety někdo řekl, budu si klepat na čelo. Bohužel jsem si s přibývajícím věkem uvědomila, že sice miluju omáčky, knedlíky, husy atd., ale že takhle nemůžu jíst pořád a bez následků,” napsala Monika k fotografii ve fitku.

Absolonová sice není nějakou zastánkyní extrémního zdravého životního stylu, ale přeci jen o hladu prý nevydrží, takže si raději dojde zacvičit i na dovolené, aby si později mohla dopřát nějakou kalorickou bombu a přesto vylézt na jeviště bez studu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...